Labirent: Labyrinth 2012 Türkçe Altyazı izle

Labirent: Labyrinth 2012 Türkçe Altyazı izle

10 Ocak 2013 Perşembe

2304 izlenme

Film Bilgisi

Hata Bildir
Labirent: Labyrinth 2012 Türkçe Altyazı izle
 • Film Türü
  Yabancı Karışık
 • İzlenme
  2304
 • Eklenme Tarihi
  10 Ocak 2013 Perşembe
 • Puanı
  / 5 ( kişi oy verdi)
 • Filmin etiketleri:Labirent: Labyrinth 2012 Türkçe Altyazı izle,Labyrinth izle,Labyrinth filmi izle,Labyrinth 2012 izle,Labyrinth full izle,Labirent 2012 filmi izle,Labirent 2012 izle
  Filmin IMDB Puanı: 6.0/10
  Filmin Sinemalar Puanı:/10
  Filmin HDFilmsitesi Puanı: 6.0/10
  Yapım Yılı ve Ülkesi:2012 – İngiltere
  Gösterim Tarihi:
  Filmin Türü:Dram , Macera , Fantastik
  Filmin Yönetmeni:Kate Mosse
  Filmin Senaristi:Kate Mosse
  Başrol Oyuncuları:John Hurt, Tom Felton ve Jessica Brown Findlay
  Film Süresi: 180 Dk
  Filmin Özeti:Labirent, 2005 yılında İngiliz yazar Kate Mosse tarafından yayımlanan, 2006 yılında İngiltere’de en çok satan roman unvanına kavuşan, The New York Times’ın çok satılan kitaplar listesinde kendine yer bulan ve ayrıca dünya çapında 38 farklı dile çevrilmiş olan romandan uyarlanan mini TV dizisidir. Dizinin yönetmen koltuğunda Christopher Smith oturmaktadır. Türü ise destansı maceradır.
  Dizi konu itibarıyla, modern çağ Fransa’sında yaşayan arkeolog Alice Tanner ile orta çağ Fransa’sında yaşayan ve Haçlı Seferleri sırasında yapılan Cathar katliamlarını başından geçirecek olan Alaïs Pelletier du Mas adında iki kadının Kutsal Kâse’yi arayışını ele almaktadır. Bu kadınlar farklı zamanlarda olmalarına rağmen ortak bir kaderi paylaşmaktadırlar.
  Fransa’da düzenlenen bir arkeolojik kazıya gönüllü olarak katılan Alice, bir mağarada iki insana ait iskelet kalıntılarını keşfeder. Bunun yanında birtakım kişilerin dikkatini çeken labirent desenli bir de yüzük bulur.
  1209 yılında, henüz yeni evlenmiş olan Alaïs, Kilise tarafından tanrıtanımaz ilan edilen Catharların kale şehri Carcassonne’da yaşamaktadır. Alaïs ve babası Kutsal Kâse’nin sırrını taşıyan üç kutsal kitabı Haçlılara karşı korumaktadırlar.

 • Etiketler

Facebook Yorum

Yorum Yaz